Am foat odata la piata sa cumpar niste picioici si o lubenita. Am observat ca kg de lubenita se scumpise cu 90 de bani, iar picioicile se scumpise-ra cu 30 de bani. Am plecat spre casa suparat ca nu aveam bani destui.
Vă mulțumim că ați vizitat site-ul nostru dedicat Limba română. Sperăm că informațiile oferite v-au fost de ajutor. Dacă aveți întrebări sau nevoie de asistență suplimentară, nu ezitați să ne contactați. Pe curând și nu uitați să ne adăugați la favorite!