Trei kilograme de prune si doua kilograme de mere, costa în totala 16 lei. Cat plătește Maria pentru 9 kilograme de prune si 6 kilograme de mere?
°E SUPER URGENTTTT!!!°
Vă mulțumim că ați vizitat site-ul nostru dedicat Matematică. Sperăm că informațiile oferite v-au fost de ajutor. Dacă aveți întrebări sau nevoie de asistență suplimentară, nu ezitați să ne contactați. Pe curând și nu uitați să ne adăugați la favorite!